Návrat na hlavní stranu

Pohled do historie

Mistrovství České republiky ve tanečním sportu - standardní tance
V březnu letošního roku jsme v Pardubicích pořádali první soutěž na úrovní mistrovství ČR v tanečním sportu bezmála po pětatřiceti letech. Od ČSTS ( Český svaz tanečního sportu) nám byla přidělena pořadatelská práva k uspořádání Mistrovství ČR ve standardních tancích. I přes šibeničně krátký čas na zrealizování celé významné akce ( 2 měsíce), se nám podařilo přivést vše ke zdárnému konci. MČR proběhlo v prostorech výstavního centra IDEON dne 10. 3. 2001. Akce by jistě nedospěla k takové spokojenosti, kdyby si nezískala podporu u MAGISTRÁTU MĚSTA PARDUBICE a místních podnikatelů! Z těch bychom rádi poděkovali zejména takovým firmám jako jsou CZ STAVEBNÍ HOLDING a.s., VOLVO PARDUBICE, DP IMAGE PRAHA, TISKÁRNA SILUETA s.r.o., ale také našim mediálním partnerům, kterými byli RÁDIO PROFIL, DENÍKY BOHEMIA A ČESKÝ ROZHLAS HRADEC KRÁLOVÉ.
Mistrovství se opravdu líbilo nejen soutěžícím a čestným hostům, ale hlavně také široké veřejnosti nejen z našeho města, která odcházela plna sportovních a kulturních zážitků. To celé podtrhlo i to , že moderování se zhostila paní Marta Skarlandtová a Milan Šatan, kteří dokázali svými zkušenostmi a humorem proměnit výstavní centrum IDEON v bouřící arénu. Soutěže se zúčastnilo celkem 159 tanečních párů ve věku od 12 až do seniorských let.
Nejspíše pro všeobecnou spokojenost nám hned v prvém kole výběrových řízení bylo přiděleno právo pořádat mistrovství další a to v kategorii družstev pro rok 2002. Mistrovství se uskuteční ve dnech 11. a 12. května 2002 v ARÉNĚ PARDUBICE.
Kontakt na CTS PERFECT PARDUBICE:
Současné místo pobytu CTS Perfect Pardubice:
Základní škola Spořilov (budova tělocvičny), Kotkova ulice
Zveřejněno 15.02.2001


Copyright 2000-2023 © Luděk Šorm & kolektiv