Návrat na hlavní stranu

Zimní stadion v Pardubicích

Místo, kde se ve dnech 11. a 12. května 2002 uskuteční Mistrovství České republiky v tanečním sportu družstev.
Nově rekonstruovaný zimní stadion v Pardubicích bude hostit plno významných akcí místního, republikového, ale i světového významu. Mezi ně se zařadí i Mistrovství republiky v tanečním sportu. Budou zde soutěžit družstva jednotlivých tanečních klubů z celé České republiky.
Zimní stadion bude sloužit jako multifunkční sportovní hala s kapacitou cca. 9000 míst pro diváky tanečního sportu. Ti si mohou vychutnat nezapomenutelné zážitky jednotlivých tanečních družstev z polstrovaných sedadel.
Pokud nebudou chtít po celou dobu sedět na svývh místech a zatouží například po dobrém obědě, mohou zajít do restaurace. Ale i tam o zážitky z tance nepřijdou. Jedna z restaurací má prosklenou výhled přímo na taneční parket. Stejně tak i korzující dívák může sledovat výkony tanečních na spoustě televizních obrazovkách, které jsou rozmístěnypo celém areál zimního stadionu.
Ve vrchulu haly je umístěna obří obrazovka, na kterou je vidět z celého prostranství přímého dějiště soutěže.
Zimní stadion je umístěn v těsné blízkosti centra krajského města Pardubice. Dostanete se k němu během několika minut z hlavního vlakového a stejně tak i autobusového nádraží. A to buď městskou dopravou, nebo i pěšky. Vedle stadionu je možné zanechat svůj vůz na prostorném parkovišti.
ZIMNÍ STADION - ARÉNA PARDUBICE

Platnost obrázku vypršela.

Zveřejněno 16.02.2001


Copyright 2000-2024 © Luděk Šorm & kolektiv